Hakkımızda

Şirketimizin kurucusu olan Hasan ÖZMÜŞ 1971 yılında Alman Hausman firmasında işe başlamıştır. Burada elektro mekanik, kumanda tablosu, asansör makinası, montaj, bakım ve tüm imalat safhalarında deneyim kazanmıştır. Bu deneyimlerden yola çıkarak 1980 yılında ÖZHASLİFT SAN.TİC. olarak kendi şirketini kurmuştur.

Biz ikinci kuşak olarak Yenibosna ve İkitelli fabrikalarında toplamda 10.000 m2 kapalı alanda daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kabin, yarı otomatik kapı kumanda panosu ve konsol gruplarını yüksek kalite ve zamanında teslimat prensibi ile sunmaktayız. Uzman teknik kadromuz ve son teknoloji makina parkurumuz ile kalite ve güven çerçevesinde çalışmalarımızı eksiksiz yerine getirmekteyiz.

Dikey taşımacılık sektöründe karşılaşılan problemlerin kalite, teknoloji ve güvenlik kavramlarına ekonomik öğelerini de katarak kalıcı çözümler üretiyoruz. Türkiye de bir çok asansör firmasına tedarikçi olarak hizmet vermekte olup; asansör parçalarını Türkiye'nin seçkin firmalarıyla iş birliği yaparak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

MERD ASANSÖR yaratıcılığı, araştırmacılığı, gelişen dünyayı ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.The Speedmaster became standard-issue for breitling replica uk. During missions, most astronauts wore one Speedmaster set to Mission Elapsed Time and another set to replica watches sale . While there is no disputing that the Swiss-made Omega Speedmaster was the first replica watches uk worn on the surface of the moon, there has been a minor dispute over which astronaut was the first to walk on the moon while wearing one. During that replica watches uk, Neil Armstrong and Buzz Aldrin were given a window of two hours and forty minutes to explore the moon's surface with the Omega Speedmaster strapped to the outsides of their rolex replica. Adding to this watch's already remarkable history, the Speedmaster worn by rolex replica sale ended up tracking this period of time, as the onboard timer on the Lunar Module failed shortly after landing and could not be restarted.
Merd Asansör İnşaat İmalat San.Tic.Ltd.Şti. © 2012 DijiDizayn